SEZNAM HŘIŠŤ
ROZDĚLENÍ DO KATEGORIÍ
DENNÍ POČTY HRACÍCH MÍST NA SEZÓNU 2022


Hřiště kategorie P
hřiště denní počet hracích míst
Albatross 10 (1)
Kácov 16 (4)
Karlovy Vary 12 (3)
Karlštejn 12(4)(5)
Konopiště 16
Penati Golf Resort 4 (1)(6)
Celkem 66
Hřiště kategorie E
Kunětická Hora 16 
Alfrédov 14
Barbora 8
Benátky nad Jizerou neomezeně
Botanika 8
Cihelny 8
Čertovo Břemeno
12
Čapí Hnízdo neomezeně
Česká Lípa 12
Český Krumlov neomezeně
Hazlov 4
Haugschlag 8 (6)
Hluboká nad Vltavou neomezeně
Hodkovičky    12 (2)
Hrádek neomezeně
Ještěd 8
Kynžvart
Kořenec
neomezeně
4
Lázně Bohdaneč neomezeně
Liberec - Machnín 12
Líšnice     12(2)
Malevil  8
Mladá Boleslav    24 (4)
Mnich 4
Molitorov      neomezeně (4)
Myštěves neomezeně
Olomouc 6
Písek - Kestřany neomezeně
Podbořánky 8
Poděbrady neomezeně
Praha - Motol     12 (2)
Slapy 30
Sokolov   8
Stará Boleslav   4
Svobodné Hamry neomezeně
Štiřín 12
Telč neomezeně 
Teplice - Cínovec
Terasy -  Ústí n.L.
12
  4
Terezín neomezeně
Ypsilonka 16
Celkem 562*


* u hřišť s neomezenou denní hrací kapacitou jsou hrací místa započítána jako 20 míst

(1) hrací místa jsou k čerpání pouze ve všední dny, tedy od pondělí do pátku s výjimkou státních svátků; hra je povolena jen golfistům s handicapem maximálně 45; zařazení možnosti hry na tomto golfovém hřišti do naší nabídky pro rok 2021 bylo umožněno na základě speciální smlouvy s provozovatelem tohoto hřiště

(2) jedna hra na 9 jamek - z herního limitu se odčerpá pouze 1/2 hry, v případě hry na 18 jamek je nutné vytvořit dvakrát samostatnou rezervaci na 9 jamek v rozmezí cca 2,5 hod.

(3) Rezervace teetimu je možná až od 13:00

(4) Zapůjčení buggy - buggy lze bezplatně zapůjčit na základě rezervace "z kreditu hráče". Hráč ČGK je povinen si dostupnost buggy ověřit na recpci hřiště a předem telefonicky zarezervovat. Buggy je sdílená s dalším hráčem ČGK, tzn. pokud nastane situace, kdy dva hráči budou čerpat hru "z kreditu hráče" a jdou společně ve flightu mají nárok na zapůjčení SDÍLENÉ BUGGY (=jedna buggy pro dvě osoby). V případě, že jde člen ČGK ve flightu sám nebo se členem jiného klubu, nemá člen na zapůjčení buggy nárok. Nastane-li situace, kdy hřiště nebude moci buggy poskytnout, z důvodu nepřízně počasí, vyčerpané kapacity, krizového režimu na hřišti apod., respektujte tyto důvody a buggy na recepci nenárokujte. ČGK buggy negarantuje!

(5) rezervace v pracovních dnech je možné standartně provádět přes rezervační systém TeeTime, rezervace na víkendy je třeba provádět telefonicky přes recepci hřiště (602248424) o víkendech hrajeme pouze kombinaci devítek C+C. Fee zakoupené přes Český golfový klub nelze použít do turnajů.

(6) Upozorňujeme hráče aby si prověřili aktuální situaci spojenou s pandemií Covid ohledně vstupu na území Slovenské republiky a Rakouska.

*Hřiště, na kterých můžete čerpat půl kreditu po odehrání 9ti jamek: Praha Motol, Líšnice, Hodkovičky.
*Pozor rezervace na Hodkovičky -  Hodkovičky jsou OFFline, proto je třeba nejprve telefonicky ověřit dostupnost hřiště s recepcí, provést rezervaci telefonicky, a až po-té udělat rezervaci přes Teetime. 
Partneři


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('https://www.cgk...') #1 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(143): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(102): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(738) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(933): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<html xmlns="ht...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1525): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/show.i in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946