SEZNAM HŘIŠŤ
ROZDĚLENÍ DO KATEGORIÍ
DENNÍ POČTY HRACÍCH MÍST NA SEZÓNU 2024


Hřiště kategorie P
hřiště denní počet hracích míst
Albatross     10 (1)
Kácov    16 (3)
Karlovy Vary 12 (4)
Karlštejn 12 (3) (4)
Konopiště
  16   
Mariánské Lázně 12 (4)
Penati Golf Resort (v jednání)   4 (1)
Skalica 4
Vinoř 8
Zbraslav 8

Hřiště kategorie E
Alfrédov 14
Barbora 8
Benátky nad Jizerou neomezeně
Bitozeves neomezeně
Botanika 8
Cihelny 8 (4)
Čertovo Břemeno
12
Čapí Hnízdo neomezeně
Česká Lípa 12
Český Krumlov 4
Hazlov 4
Haugschlag 4 (4)
Hluboká nad Vltavou neomezeně
Hodkovičky    12 (2)(4)
Hrádek neomezeně (4)
Ještěd 8
Kynžvart neomezeně
Kořenec 4
Kunětická Hora 16
Lázně Bohdaneč neomezeně
Liberec - Machnín 12
Líšnice     12 (2)
Malevil  8
Mladá Boleslav    24 (3)
Mnich 4
Molitorov neomezeně (3)
Myštěves neomezeně (4)
Olomouc 6
Písek - Kestřany neomezeně
Podbořánky 8 (4)
Poděbrady neomezeně
Praha - Motol     12 (2)
Slapy 30
Sokolov   8 (4)
Stará Boleslav   4 (2)
Svobodné Hamry neomezeně
Teplice - Cínovec 12
Terasy -  Ústí n.L. neomezeně
Terezín - Kotlina neomezeně (4)
Ypsilonka 16

(1) hrací místa jsou k čerpání pouze ve všední dny, tedy od pondělí do pátku s výjimkou státních svátků. Hra je povolena jen golfistům s handicapem minimálně 45. Zařazení možnosti hry na tomto golfovém hřišti do naší nabídky pro rok 2024 bylo umožněno na základě speciální smlouvy s provozovatelem tohoto hřiště

(2) jedna hra na 9 jamek - z herního limitu se odčerpá pouze 1/2 hry, v případě hry na 18 jamek je nutné vytvořit dvakrát samostatnou rezervaci na 9 jamek v rozmezí cca 2,5 hod. Hřiště, na kterých čerpáte půl kreditu po odehrání 9ti jamek: Bitozeves, Praha Motol, Líšnice, Hodkovičky a Stará Boleslav.

(3) Zapůjčení buggy - buggy lze bezplatně zapůjčit na základě rezervace "z kreditu hráče". Hráč ČGK je povinen si dostupnost buggy ověřit na recepci hřiště a předem telefonicky zarezervovat. Buggy je sdílená s dalším hráčem ČGK, tzn. pokud nastane situace, kdy dva hráči budou čerpat hru "z kreditu hráče" a jdou společně ve flightu mají nárok na zapůjčení SDÍLENÉ BUGGY (=jedna buggy pro dvě osoby). V případě, že jde člen ČGK ve flightu sám nebo se členem jiného klubu, nemá člen na zapůjčení buggy nárok. Nastane-li situace, kdy hřiště nebude moci buggy poskytnout, z důvodu nepřízně počasí, vyčerpané kapacity, krizového režimu na hřišti apod., respektujte tyto důvody a buggy na recepci nenárokujte. ČGK buggy negarantuje!

(4) Pozor rezervace hry Cihelny, Hodkovičky, Hrádek, Karlštejn, Karlovy Vary, Kotlina-Terezín, Haugschlag, Mariánské Lázně, Myštěves, Podbořánky, Sokolov, Telč, -  tyto hřiště jsou tzv. OFFline, proto je třeba nejprve telefonicky ověřit dostupnost hřiště s recepcí, provést rezervaci telefonicky, a až po-té udělat rezervaci přes Teetime. 
Partneři


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('https://www.cgk...') #1 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(143): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(102): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(777) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(973): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<!DOCTYPE html>...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1525): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/show.i in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946