SEZNAM HŘIŠŤ
ROZDĚLENÍ DO KATEGORIÍ
DENNÍ POČTY HRACÍCH MÍST NA SEZÓNU 2024


Hřiště kategorie P
hřiště denní počet hracích míst
Albatross     10 (1)
Kácov    16 (3)
Karlovy Vary 12 
Karlštejn 12 (3) 
Konopiště
  12     
Mariánské Lázně 12 
Penati Golf Resort   4 (1)
Skalica 4
Vinoř 12
Zbraslav 12

Hřiště kategorie E
Alfrédov 14
Barbora 8
Benátky nad Jizerou neomezeně
Bitozeves neomezeně (2)
Botanika 8 (2)
Cihelny
Čertovo Břemeno
12
Česká Lípa 12
Český Krumlov 4
Golf Park Praha neomezeně
Hazlov 4
Haugschlag 4 (4)
Hluboká nad Vltavou neomezeně
Hodkovičky    12 (2) (4)

Ještěd 8 (2)  
Kynžvart neomezeně
Kořenec 4
Kunětická Hora 16
Lázně Bohdaneč neomezeně
Liberec - Machnín 12
Líšnice     12 (2)
Malevil  8
Mladá Boleslav    24 (3)
Mnich 4
Molitorov neomezeně (3)
Myštěves neomezeně 
Olomouc 6
Písek - Kestřany neomezeně
Podbořánky 8 (2)  
Poděbrady neomezeně
Praha - Motol     12 (2)
Slapy 30
Sokolov   8 
Stará Boleslav   4 (2)
Svobodné Hamry neomezeně (2)  
Teplice - Cínovec 12 (2)  
Terasy -  Ústí n.L. neomezeně
Terezín - Kotlina neomezeně (2)  
Ypsilonka 16

(1) hrací místa jsou k čerpání pouze ve všední dny, tedy od pondělí do pátku s výjimkou státních svátků. Hra je povolena jen golfistům s handicapem minimálně 45. Zařazení možnosti hry na tomto golfovém hřišti do naší nabídky pro rok 2024 bylo umožněno na základě speciální smlouvy s provozovatelem tohoto hřiště

(2) jedna hra na 9 jamek - z herního limitu se odčerpá pouze 1/2 hry, v případě hry na 18 jamek je nutné vytvořit dvakrát samostatnou rezervaci na 9 jamek v rozmezí cca 2,5 hod. Hřiště, na kterých čerpáte půl kreditu po odehrání 9ti jamek: Bitozeves, Botanika, Cínovec, Ještěd, Kotlina - Terezín, Líšnice, Podbořánky, Praha - Motol, Hodkovičky, Stará Boleslav, Svobodné Hamry.

(3) zapůjčení buggy - buggy lze bezplatně zapůjčit na základě rezervace "z kreditu hráče". Hráč ČGK je povinen si dostupnost buggy ověřit na recepci hřiště a předem telefonicky zarezervovat. Buggy je sdílená s dalším hráčem ČGK, tzn. pokud nastane situace, kdy dva hráči budou čerpat hru "z kreditu hráče" a jdou společně ve flightu mají nárok na zapůjčení SDÍLENÉ BUGGY (=jedna buggy pro dvě osoby). V případě, že jde člen ČGK ve flightu sám nebo se členem jiného klubu, nemá člen na zapůjčení buggy nárok. Nastane-li situace, kdy hřiště nebude moci buggy poskytnout, z důvodu nepřízně počasí, vyčerpané kapacity, krizového režimu na hřišti apod., respektujte tyto důvody a buggy na recepci nenárokujte. ČGK buggy negarantuje!

(4) Hřiště Hodkovičky a Haugschlag jsou tzv. OFFline, proto je třeba nejprve telefonicky ověřit dostupnost hřiště s recepcí, provést rezervaci telefonicky, a až po-té udělat rezervaci přes mobilní aplikaci Teetime. 

Pozor, každé hřiště používá jiný rezervační systém.
Rezervace prostřednictvím mobilní aplikace Teetime: Albatross, Alfrédov, Česká Lípa, Český Krumlov, Františkovy Lázně - Hazlov, Lázně Bohdaneč, Hluboká, Haugschlag (offline), Hodkovičky (offline), Ještěd, Konopiště, Kořenec, Kunětická hora, Kynžvart, Mladá Boleslav, Myštěves, Olomouc, Penati, Podbořánky, Praha - Motol, Skalica, Slapy, Stará Boleslav, Teplice - Cínovec, Vinoř, Zbraslav.

Rezervace prostřednictvím mobilní aplikace Týčko: Barbora, Benátky, Bitozeves, Botanika, Čertovo Břemeno, Cihelny, Karlovy Vary, Karlštejn, Terezín - Kotlina, Liberec - Machnín, Líšnice, Malevil, Mariánské Lázně, Mnich, Molitorov, Panorama Kácov, Písek, Podbořánky, Sokolov, Svobodné Hamry, Terasy Ústí, Ypsilon.


Partneři