DÁRKOVÉ POUKAZYDarujte dárkový poukaz na členství, kurz nebo míče na Cindu!

1. Dárkový poukaz je možné vystavit na libovolnou částku, kterou je později možné odečíst z vybraného typu členství obdarovaného.
2. Druhou variantou je dárkový poukaz na jméno, poukaz je vystaven na konkrétní jméno osoby, která bude obdarována a v hodnotě konkrétního typu členství.
3. Dále je možné vystavit dárkový poukaz na golfový kurz pro začátečníky i pokročilé.
4. V poslední řadě můžete potěšit dárkovým poukazem na míčky - driving Cinda.

Objednávku na poukaz ve zvolené hodnotě, nebo na vybraný typ členství, prosíme, zasílejte emailem na adresu zc.kgc@ofni  nebo zc.kgc@avokidalv , kde obdržíte instrukce pro bezhotovostní úhradu. Poukaz Vám bude po zpracování platby zaslán v elektronické podobě.

Důležité informace a podmínky pro využití tohoto dárkového poukazu:
  • poukaz lze uplatnit kdykoli v průběhu roku 2022
  • prostřednictvím emailu nás informujte, pro jakého hráče a k jakému typu členství bude poukaz použit, v nejkratším možném termínu obdržíte další informace (ideální je když znáte základní informace ohledně člena, kterému dárkový poukaz kupujete)
  • poukaz lze použít jako "slevu" k nákupu libovolného typu členství


Partneři


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('https://www.cgk...') #1 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(143): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(102): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(738) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(933): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<html xmlns="ht...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1525): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/show.i in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946