DÁRKOVÉ POUKAZY

Darujte dárkový poukaz na golfové členství, kurz nebo míče na Cindu!

1. Dárkový poukaz je možné vystavit na libovolnou částku, kterou je později možné odečíst z vybraného typu členství obdarovaného.
2. Druhou variantou je dárkový poukaz na jméno, poukaz je vystaven na konkrétní jméno osoby, která bude obdarována a v hodnotě konkrétního typu členství.
3. Dále je možné vystavit dárkový poukaz na golfový kurz pro začátečníky i pokročilé.
4. V poslední řadě můžete potěšit dárkovým poukazem na drivingové míčky - driving Cinda, Praha 5.

O dárkový poukaz žádejte emailem zc.kgc@avokidalv (nebo osobně na drivingu Cinda). Poukaz vystavíme a obratem odešleme zpět na váš email.
Úhrada dárkového poukazu je možná osobně na drivingu Cinda nebo bankovním převodem na klubové číslo účtu 10810808/5500 jako VS uveďte číslo poukazu, do poznámky napište příjmení osoby, pro kterou byl poukaz vystaven + "poukaz".

Další důležité informace a podmínky pro využití dárkového poukazu ČGK:
  • Poukaz lze uplatnit v průběhu roku 2023 (01.01.2023 - 31.12.2023).
  • Dárkové poukazy nelze přenášet z jednoho roku do roku dalšího.
  • Při objednávání poukazu prostřednictvím emailu je ideální, když znáte základní informace o členovi, kterému dárkový poukaz kupujete - např. federační členské číslo ve tvaru 098 - xxxx.
  • Poukaz můžete věnovat i nečlenovi ČGK, vítáme každého nového člena. Jakmile poukaz darujete, prosíme aby se nám příjemce poukazu ozval, a my už s ním uplnatnění poukazu vyřešíme zc.kgc@avokidalv

Partneři


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('https://www.cgk...') #1 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(143): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(102): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(777) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(973): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<html xmlns="ht...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1525): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/show.i in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946