CELOTOUROVÁ SOUTĚŽ O PRAČKU ZNAČKY ASKO

ASKO PARTNER ČGK TOUR 2023
Naši golfovou sezónu stejně jako v minulém roce doprovází společnosti ASKO. Pro ty, co ASKO zatím neznáte, jedná se o prémiovou značku skandinávských spotřebičů.

Ve spolupráci s partnerem jsme pro Vás připravili celotourovou soutěž o luxusní pračku, kterou má šanci vyhrát každý z vás, stačí se jen účastnit minimálně 10 turnajů z kalendáře ČGK TOUR 2023 z toho minimálně 3 by ASKO, takový hráč má šanci dostat se do slosování soutěže, které proběhne na vyhlášení ČGK TOUR na Kácově.


ASKO je už více než 70 let synonymem spolehlivosti, inovativních technologií, moderního a nadčasového designu, našlo si cestu do luxusních domovů ve více jak 50 zemích světa. Ať už jde o spotřebiče pro vaření, uchovávání potravin nebo péči o prádlo, pokaždé nabídnou mimořádný komfort i funkce, vyzkoušené profesionálními provozy. Od roku 2021 najdeme spotřebiče ASKO i v ČR v designovém showroomu této značky v Praze v multifunkčním BB Centru na Brumlovce.
Moderní a nadčasová krása inspirovaná severskou přírodou a kvalitními materiály, to vše je ASKO.

 https://cz.asko.com

Partneři


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('https://www.cgk...') #1 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(143): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(102): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(777) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(973): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<html xmlns="ht...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1525): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/show.i in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946