HISENSE

HISENSE NOVÝ PARTNER ČGK

Klub nejen pro své členy letos připravil dvě otevřené tour. Již známá ČGK TOUR 2022 zahájí texas turnajem 09.04.2022 na Slapech a pro malé hráče oblíbená ČGK JUNIOR TOUR zahájí 30.04.2022 na Kácově. Obě toury proběhnou na těch nejkrásnějších hřištích napříč republikou, převážně však v Praze a okolí.

Kalendáře tour najdete u nás na webu v sekci TURNAJE - ČGK TOUR 2022 - ČGK JUNIOR TOUR 2022.

V rámci obou tour Vám s radostí představujeme nového partnera klubu HISENSE Laser TV, který se zároveň stal generálním partnerem JUNIORSKÉ TOUR, a tak se nejen děti mohou těšit na krásné ceny.

Dominantou značky Hisense jsou luxusní laserové televizory s futuristickou projekční technologií se smyslem pro dokonale reálné barvy. S nimi získáte to, co nemá každý, a sice své vlastní privátní kino přímo u vás doma s ním bezpočet silných zážitků ve zcela novém měřítku. Například nejnovější TV Hisense TriChroma 120 L9G pro nejnáročnější diváky má zobrazovací panel s úhlopříčkou přes tři metry (120 palců). Díky pokročilé projekční technologii se třemi laserovými paprsky dokáže pokrýt více než 90% barevného spektra viditelného lidským okem, a tak vás čeká dokonalý zážitek plný čistých a sytých barev bez přesvícení, a to i bez zatažených závěsů. Podporuje prostorovou zvukovou kinotechnologii Dolby Atmos, a když budete díky chytrým funkcím a rychlému operačnímu systému VIDAA sledovat sportovní přenosy nebo hrát streamované hry, pohyb bude tak rychlý a plynulý, jako byste byli na stadionu nebo v akci. V nabídce Hisense najdete i další modely laserových TV například model se stopalcovou úhlopříčkou Hisense TriChroma 100L9G nebo Hisense 1005LF s gamingovým módem.

Hisense partner ČGK TOUR a ČGK JUNIOR TOUR 2022 https://www.hisense.cz/ .Partners


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('https://www.cgk...') #1 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(143): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(102): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(750) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(946): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<html xmlns="ht...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1524): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/show.i in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946