DrWitt official drink of Czech Golf Club

NÁPOJ ČESKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU!

Vážení členové,

ČGK TOUR a ČGK JUNIOR TOUR se blíží, a vy se můžete těšit na osvěžující nápoje DrWitt, které vás budou na turnajích doprovázet.

Pro ty co nápoje DrWitt neznají je krátce představíme:

DrWitt jsou funkční nápoje na bázi minerální vody, obsahující správnou dávku vitaminů, které hydratují vaše tělo před, během a po sportovní aktivitě.

DrWitt minerální vody ve variantách FIT, ANTIOX a RELAX pokrývají 100% denní dávky doporučeného množství vitaminů a minerálu, naproti tomu POWER-C obsahuje zvýšenou dávku vitaminu C. Varianta ISOTONIC je typickým izotonickým nápojem.

Oblíbený drink COLLAGEN obsahuje potřebnou dávku kolagenu vhodnou pro ochranu svalstva a pohybového aparátu.

Novinkou je VITAMIN DRINK, sycený osvěžující nápoj obohacený o biotin, vitaminy B3, B5, B6 a B12 a můžete jej ochutnat ve dvou různých variantách JABLKO-KIWI s vitaminem C, a JABLKO-GRANÁTOVÉ JABLKO obohacené o hořčík.

Skvělým podpůrcem imunity je DrWitt SHOT. Díky praktickému malému balení jej můžete mít vždy u sebe. Obsahuje 80% ovocné šťávy ve dvou příchutích.

DrWitt nesmí ve vašem bagu chybět!

www.drwitt.cz Partners


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('https://www.cgk...') #1 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(143): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(102): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(750) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(946): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<html xmlns="ht...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1524): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/show.i in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946