GREEN TOUR – ZAČÁTEČNÍCINa sezónu 2022 jsme pro Vás připravili již tradiční turnaje pro začátečníky dříve známé jako GREEN TOUR. Turnaje budou probíhat nárazově, však dostatečně včas Vás vždy budeme informovat zde na webu, emailem, na facebooku, instragramu a na Cindě.
Již dlouho máte zelenou kartu a bojíte se vyrazit na turnaj nebo jste novopečeným golfistou a zatím jste nenašel odvahu dát se do boje? Nevadí, ČGK Vám dává šanci odstartovat svou "golfovou kariéru" na turnaji pro začátečníky.PRŮBĚH TURNAJE - INFO
Turnaje jsou učeny pro začátečníky s HCP 30 – 54 (přihlásit se mohou i ostatní, kteří se chtějí zdokonalit v pravidlech a v turnajové etiketě - je nutná předchozí domluva s ČGK).
Čeká Vás krátké vysvětlení základních turnajových pravidel a náležitostí. Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky a poradíme Vám na hřišti. Celou dobu Vás budeme doprovázet.

   

Partneři


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('https://www.cgk...') #1 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(143): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(102): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(750) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(946): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<html xmlns="ht...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1524): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/show.i in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946