GREEN TOUR – ZAČÁTEČNÍCIPro sezónu 2020 jsme pro Vás připravili turnaje pro začátečníky dříve známé jako GREEN TOUR. Turnaje budou probíhat nárazově, však dostatečně včas Vás vždy budeme informovat zde na webu, emailem, na facebooku, instragramu a na Cindě. 
Již dlouho máte zelenou kartu a bojíte se vyrazit na turnaj nebo jste novopečeným golfistou a zatím jste nenašel odvahu dát se do boje? Nevadí, ČGK Vám dává šanci odstartovat svou „golfovou kariéru“ na turnaji pro začátečníky.
Více informací získáte telefonicky 731 125 120 nebo na emialu .zc.kgc@avokidalv  

DATUM KONÁNÍ TURNAJE
05.09.2020 BENÁTKY NAD JIZEROU
přihlašování zde:
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=629478150
Hrací poplatky:jsou uvedeny vždy na www.cgf.cz v popisu turnaje
Drobnou svačinu do bagu zajišťuje ČGK, ostatní stravování si hradí hráč sám.
Ve fligtu můžete jít s kamarádem, flighty na přání hlaste na tel. 731 125 120 nebo emailem na zc.kgc@avokidalv , nejpozději však den před turnajem do 12:00.

PRŮBĚH TURNAJE - INFO
Turnaje jsou učeny pro začátečníky s HCP 30 – 54 (přihlásit se mohou i ostatní, kteří se chtějí zdokonalit v pravidlech a v turnajové etiketě - je nutná předchozí domluva s ČGK).
Turnaj je doplněn o krátkou přednášku pravidel, uvedení do golfového prostředí, vysvětlení základních turnajových pravidel a náležitostí. Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky a poradíme Vám na hřišti. Celou dobu Vás budeme doprovázet.

   

Partneři


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('https://www.cgk...') #1 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(143): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(102): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(738) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(933): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('<html xmlns="ht...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1525): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/show.i in /media/DataGalactica/data/web/cgk.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946